הבלוג של ג'וני

 

 

קידום אתרי אינטרנט ו SEO

קידום אתרי אינטרנט ו SEO

נכתב ע"י ג'וני ביום רביעי, 07 דצמבר 2016.

רשת האינטרנט רחבה ועשירה מכדי שנוכל לתפוס זאת. המספרים הם במיליונים עד מיליארדים, מכמות האתרים הקיימים, דרך נפח המדיה – הסרטונים והתמונות הזמינות, ועד לכמות העסקאות הנסגרות בצורה מקוונת מדי יום ביומו בחנויות אינטרנט בכל רחבי העולם. בעולם המערבי כמו גם בעולם השלישי, מסין ומברזיל, הענקיות החדשות, דרך ארה"ב המבוססת והעשירה, ועד למדינות אפריקה העניות, התחרות בעולם האינטרנט עצומה ורק הולכת וגוברת. הדרך לנצח בתחרות נשענת על כמה כלים בסיסים ורבי עוצמה, ומי ששולט היטב בכלים אלו – ידו על העליונה.

אתר רספונסיבי והתאמה למובייל

אתר רספונסיבי והתאמה למובייל

נכתב ע"י ג'וני ביום רביעי, 07 דצמבר 2016.

כל בעל אתר שמחובר לגוגל אנליטיקס ועוקב אחרי הטרנדים והתנועה בוודאי כבר זיהה את המעבר החד שהשחקנים הגדולים כבר זיהו ממזמן: אנשים גולשים דרך הסלולארי החכם שלהם, ובאחוזים גבוהים במיוחד. לא פחות (ולעיתים יותר) מ-40% מהגלישה לאתר שלכם מגיעה מהמובייל.

לא רק שהם גולשים דרך הטלפון החכם שלהם, הם גם מחפשים ומוצאים אתכם דרך הסלולארי החכם בעזרת מנוע החיפוש של גוגל, וזו האחרונה יודעת זאת היטב. מסיבה זו גוגל, שרוצה ואף מצליחה להמשיך ולהוביל את שוק מנועי החיפוש, בחרה לקדם בתוצאות החיפוש אתרים מותאמי מובייל – אתרים רספונסיביים.

10 טיפים לבניית אתר מוצלח עבור העסק שלך

10 טיפים לבניית אתר מוצלח עבור העסק שלך

נכתב ע"י ג'וני ביום ראשון, 26 פברואר 2017.

המרחב האינטרנטי ותחום בנית אתרים לעסקים בפרט, הפכו לא מכבר לתחומים מורכבים בעלי אינספור גישות שונות ודרכי עבודה שונים הנכללים בתוכם. בעוד שחברות מסויימות יציעו לבנות עבורך את האתר המושלם בחינם, אחרים ידרשו סכומים המתפרסים על תווך מחירים רחב למדי. אז איך יודעים באיזו דרך לבחור? כמובן שהתשובה תהיה שונה עבור כל אתר לאתר, עם זאת, בכתבה זו מצורפים טיפים רלוונטים עבור כל בעל עסק המעוניין לבנות אתר.

רשתות חברתיות: מי נגד מי?

רשתות חברתיות: מי נגד מי?

נכתב ע"י ג'וני ביום רביעי, 07 דצמבר 2016.

עידן הקידום הממומן התחיל הרבה לפני תנועת ההמונים לפייסבוק, ובטח לפני שהרשת החברתית הגדולה הפכה למרחב עסקי ולמקום הנכון לקדם בו את האתר שלכם. בימים ההם מארק צוקרברג וחבריו לצוות עוד לא זיהו את הפוטנציאל ועדיין לא בנו את המודל העסקי שיהפוך את הרשת החברתית שלהם לרווחית, אך כיום מערך השיווק הפנימי המתוחכם של פייסבוק, ולצידה רשתות חברתיות אחרות, מכניס הון עתק לא רק לצוקרברג, אלא גם לבעלי עסקים שמשכילים למנף את המודל החכם לטובת העסקים שלהם.

ג'ומלה נגד וורדפרס, ומה זה  CMS?

ג'ומלה נגד וורדפרס, ומה זה CMS?

נכתב ע"י ג'וני ביום רביעי, 07 דצמבר 2016.

אומרים שעולם מערכות ניהול התוכן (CMS) מתחלק לשניים – ג'ומלה (Joomla) ו-וורדפרס (WordPress), שתי מערכות מעולות, חכמות, חזקות ופופולאריות. נכון, מי שמחפש ימצא עוד מערכות שונות ומשונות, אך אין ספק כי שתי מערכות אלו הן המערכות הנפוצות ביותר, עד כדי כך שרוב הסיכויים הם כי גם אם רק היום נכנסתם לעולם אתרי האינטרנט ורק התחלתם לחפש כיצד להקים אתר אינטרנט, סביר להניח שהספקתם לשמוע עליהן.

מעוניין להפגש לקפה?

מחפש פתרון בתחום בניית האתרים? מעוניין ביעוץ, פתרון בעיה או שיתוף פעולה?

צור איתי קשר ואשמח לשבת ולדבר על העסק שלך. Johny's - בניה ועיצוב אתרים

5656 576 058
mail@johnys.co.il
פלמ"ח 28, רחובות

שנפגש לקפה?

מעוניין ביעוץ, פתרון בעיה או שיתוף פעולה?

צור איתי קשר ואשמח לשבת ולדבר על העסק שלך

 

5656 576 058
mail@johnys.co.il
פלמ"ח 28, רחובות